Katkı sağlıyor.

ve İhracatı sektörüne

Türkiye konfeksiyon üretimi

Sağladığı deneyimlerle,

Uzun yıllar içinde,

İĞNENİN UCUNA BAKIYORUZ!

ZAMRA

Yeni Sezon Ürünlerimizi

İnceleyiniz

HAKKIMIZDA

KNITTED TEXTILE ODAKLANMIŞ ULUSLARARASI HAZIR GİYİM SEKTÖRÜNE HİZMET EDEN BİR AİLE ŞİRKETİDİR. ÖZEL BİR ŞİRKET OLAN ZAMRA TEKSTİL BAŞARIYA MÜŞTERİLERİNE HİZMET, ÇALIŞANLARINA DESTEK VE BİRLİKTE ÇALIŞTIĞI ŞİRKETLERE TAM BİR ORTAK OLMA FELSEFESİ İLE ULAŞMAYI HEDEFLER. KARLILIĞIN İNSANLARI VE PRENSİPLERİ EN ÖN PLANA KOYARAK ELDE EDİLDİĞİNE İNANIYORUZ. MEVCUT VE POTANSİYEL MÜŞTERİLERİMİZİ SICAKLIK VE TEKSTİL SEKTÖRÜNDE EŞİ OLMAYAN HİZMET ANLAYIŞIMIZLA HİZMET ETMEK İÇİN CAN ATIYORUZ. ÜRÜNLERİNDE TEKNOLOJİ VE ESTETİK ANLAYIŞINI BİR ARAYA GETİREN ZAMRA TEKSTİL “KNITTED GARMENT” SEKTÖRÜNDE PİYASA LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRMEKTEDIR. ŞİRKETİMİZ YÜKSEK KALİTEDEKİ ÜRÜN ANLAYIŞI, PİYASA POZİSYONU VE ÜRÜN ESNEKLİĞİ İLE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK HAZIR GİYİM ÜRETİCİ VE İHRACATÇILARINDAN BİRİDİR. ZAMRA TEKSTİL GLOBAL MÜŞTERİ PORTFOLYOSU VE ULUSLARASI BAĞLANTILARI İLE ZENGİN BİR TEKSTİL KÜLTÜRÜNÜ BÜNYESİNDE BARINDIRMAKTADIR. RUSYA, UKRAYNA, ÖZBEKİSTAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, ALMANYA, FRANSA, İNGİLTERE VE DUBAYİ GİBİ ÜLKELERE İHRACAT YAPMAKTADIR.

VİZYON:

Uluslararası standartlarla karşılaştırılabilir ürünler üretmek, müşteri odaklı olmak, dünya standartlarındaki sistemlerin ve en yüksek etik ve en yeni teknolojilerin ve sürekli yeniliğin eşliğinde daha kaliteli, farklı ve eşsiz moda tasarımları üretmek.

MİSYON:

Zamra Tekstil, Kalite, Değer, Etik vasıtasıyla zamanında teslimat & müşteri memnuniyetini artırmak yoluyla imalat ve hizmetlerde tutarlı bir iyileşme sağlamak için dünya çapında bir üretim yaklaşımı geliştirmektedir.

SHOWROOM İLETİŞİM BİLGİLERİSoğanağa Mahallesi Büyük Tulumba Çıkmazı Sokak Altınkapı Dilman İşMerkezi No:28 / 68

Beyazıt / İstanbul / Türkiye

Showroom Telefon: 0 212 638 35 57 Showroom Faks: 0 212 638 87 73

Showroom Mobil: 0 530 660 06 16 Posta: info@zamra.net

Facebook : Zamra Tekstil Instagram: Zamra Tekstil

MERKEZ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kocasinan Merkez Mahallesi Aydoğdu Sokak No:28  Bahçelievler / İstanbul / Türkiye

Merkez Telefon: 0 212 655 86 41 Merkez Faks: 0 212 655 71 82 Merkez Mobil: 0 530 660 06 16 Posta: info@zamra.net

Facebook : Zamra Tekstil Instagram: Zamra Tekstil