Katkı sağlıyor.

ve İhracatı sektörüne

Türkiye konfeksiyon üretimi

Sağladığı deneyimlerle,

Uzun yıllar içinde,

İĞNENİN UCUNA BAKIYORUZ!

ZAMRA

Yeni Sezon Ürünlerimizi

İnceleyiniz

HAKKIMIZDA

KNITTED TEXTILE ODAKLANMIŞ ULUSLARARASI HAZIR GİYİM SEKTÖRÜNE HİZMET EDEN BİR AİLE ŞİRKETİDİR. ÖZEL BİR ŞİRKET OLAN ZAMRA TEKSTİL BAŞARIYA MÜŞTERİLERİNE HİZMET, ÇALIŞANLARINA DESTEK VE BİRLİKTE ÇALIŞTIĞI ŞİRKETLERE TAM BİR ORTAK OLMA FELSEFESİ İLE ULAŞMAYI HEDEFLER. KARLILIĞIN İNSANLARI VE PRENSİPLERİ EN ÖN PLANA KOYARAK ELDE EDİLDİĞİNE İNANIYORUZ. MEVCUT VE POTANSİYEL MÜŞTERİLERİMİZİ SICAKLIK VE TEKSTİL SEKTÖRÜNDE EŞİ OLMAYAN HİZMET ANLAYIŞIMIZLA HİZMET ETMEK İÇİN CAN ATIYORUZ. ÜRÜNLERİNDE TEKNOLOJİ VE ESTETİK ANLAYIŞINI BİR ARAYA GETİREN ZAMRA TEKSTİL “KNITTED GARMENT” SEKTÖRÜNDE PİYASA LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRMEKTEDIR. ŞİRKETİMİZ YÜKSEK KALİTEDEKİ ÜRÜN ANLAYIŞI, PİYASA POZİSYONU VE ÜRÜN ESNEKLİĞİ İLE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK HAZIR GİYİM ÜRETİCİ VE İHRACATÇILARINDAN BİRİDİR. ZAMRA TEKSTİL GLOBAL MÜŞTERİ PORTFOLYOSU VE ULUSLARASI BAĞLANTILARI İLE ZENGİN BİR TEKSTİL KÜLTÜRÜNÜ BÜNYESİNDE BARINDIRMAKTADIR. RUSYA, UKRAYNA, ALMANYA, FRANSA, İNGİLTERE, BALKAN ÜLKELERİ VE AFRİKA ÜLKELERİ GİBİ ÜLKELERE İHRACAT YAPMAKTADIR.

istanbul

VİZYON:

Uluslararası standartlarla karşılaştırılabilir ürünler üretmek, müşteri odaklı olmak, dünya standartlarındaki sistemlerin ve en yüksek etik ve en yeni teknolojilerin ve sürekli yeniliğin eşliğinde daha kaliteli, farklı ve eşsiz moda tasarımları üretmek.

MİSYON:

Zamra Tekstil, Kalite, Değer, Etik vasıtasıyla zamanında teslimat & müşteri memnuniyetini artırmak yoluyla imalat ve hizmetlerde tutarlı bir iyileşme sağlamak için dünya çapında bir üretim yaklaşımı geliştirmektedir.

surec
slider-bg2